Hopp til innhold
velt.no
Meny

Studiofreya Consulting AS

Org.nr.
923 267 948
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
7. august 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 710
+135,7 % fra 2024
2023: 1 98020232024: 1 15020242025: 2 7102025
Driftsresultat
61
+169,5 % fra 2024
2023: 9020232024: −8720242025: 612025
Årsresultat
58
+168,5 % fra 2024
2023: 7220232024: −8420242025: 582025
Egenkapital
100
+137,2 % fra 2024
2023: 12620232024: 4220242025: 1002025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,45
2024: 1,34
Driftsmargin
2,2 %
2024: −7,6 %
Egenkapitalandel
13,1 %
2024: 6,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 9801 1502 710
Driftsinntekter1 9801 1502 710
Driftskostnader1 8911 2372 650
Driftsresultat90−8761
Netto finans33−4
Resultat før skatt93−8457
Skattekostnad200−1
Årsresultat72−8458
Balanse
Anleggsmidler312417
Omløpsmidler598658744
Bankinnskudd og kontanter451422558
Sum eiendeler629682761
Egenkapital12642100
Langsiktig gjeld151151150
Kortsiktig gjeld352490512
Sum gjeld503640662
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,701,341,45
Driftsmargin4,5 %−7,6 %2,2 %
Egenkapitalandel20,0 %6,2 %13,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulenttjenester, programmeringstjenester, design, utvikling og salg av programvare, spill og annet digital materiell.
Virksomhet
It konsulenttjenester; design, utvikling og salg av programvare, spill og annet digital materiell.
Forretningsadresse
Stasjonsveien 55A, 0771 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
28. august 2019