Hopp til innhold
velt.no
Meny

Valint AS

Org.nr.
919 602 201
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
22. september 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
54
−83,3 % fra 2024
2023: 12120232024: 32220242025: 542025
Driftsresultat
35
−55,4 % fra 2024
2023: 10520232024: 7920242025: 352025
Årsresultat
113
−48,8 % fra 2024
2023: 17420232024: 22120242025: 1132025
Egenkapital
1 809
+6,7 % fra 2024
2023: 1 47520232024: 1 69620242025: 1 8092025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
113
2024: 15,0
Driftsmargin
65,2 %
2024: 24,5 %
Egenkapitalandel
99,3 %
2024: 94,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter12132254
Driftsinntekter12132254
Driftskostnader1624319
Driftsresultat1057935
Netto finans9416385
Resultat før skatt199242120
Skattekostnad25217
Årsresultat174221113
Balanse
Anleggsmidler360258423
Omløpsmidler1 1761 5421 398
Bankinnskudd og kontanter56543050
Sum eiendeler1 5361 7991 822
Egenkapital1 4751 6961 809
Langsiktig gjeld000
Kortsiktig gjeld6010312
Sum gjeld6010312
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad19,415,0113
Driftsmargin86,5 %24,5 %65,2 %
Egenkapitalandel96,1 %94,3 %99,3 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Produktutvikling, forskning og konsulentvirksomhet innen IKT, finans og annen virksomhet som naturlig er forbundet med dette, investering i verdipapirer og deltakelse i andre selskaper.
Virksomhet
Konsulenttjenester innenfor informasjonsteknologi og finans.
Forretningsadresse
Fernanda Nissens gate 3A, 0484 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
6. oktober 2017