Hopp til innhold
velt.no
Meny

Syciety AS

Org.nr.
913 252 926
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Nettside
syciety.com
Stiftet
1. februar 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
644
+149,8 % fra 2024
2023: 25820232024: 25820242025: 6442025
Driftsresultat
414
+162,3 % fra 2024
2023: 13320232024: 15820242025: 4142025
Årsresultat
432
+68,2 % fra 2024
2023: 15920232024: 25720242025: 4322025
Egenkapital
1 523
+39,6 % fra 2024
2023: 83420232024: 1 09120242025: 1 5232025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,89
2024: 1,01
Driftsmargin
64,2 %
2024: 61,2 %
Egenkapitalandel
80,0 %
2024: 66,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter258258644
Driftsinntekter258258644
Driftskostnader125100231
Driftsresultat133158414
Netto finans55139112
Resultat før skatt188297526
Skattekostnad294094
Årsresultat159257432
Balanse
Anleggsmidler4751 0881 186
Omløpsmidler1 165560717
Bankinnskudd og kontanter1 165560330
Sum eiendeler1 6401 6491 903
Egenkapital8341 0911 523
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld805557380
Sum gjeld805557380
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,451,011,89
Driftsmargin51,7 %61,2 %64,2 %
Egenkapitalandel50,9 %66,2 %80,0 %

Roller

Styrets leder

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Lever IT konsulenttjenester for å fremme effektivisering og økt produktivitet, og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
IT konsulentbransjen.
Forretningsadresse
Oscars gate 30, 0352 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
480 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
18. februar 2014