Hopp til innhold
velt.no
Meny

Itiro AS

Org.nr.
998 657 741
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
26. juli 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
115
−53,3 % fra 2024
2023: 17020232024: 24620242025: 1152025
Driftsresultat
15
−90,2 % fra 2024
2023: 7220232024: 15220242025: 152025
Årsresultat
675
+232,1 % fra 2024
2023: 32720232024: 20320242025: 6752025
Egenkapital
149
+3,2 % fra 2024
2023: 47120232024: 14420242025: 1492025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,04
2024: 0,96
Driftsmargin
13,0 %
2024: 61,8 %
Egenkapitalandel
17,5 %
2024: 19,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter170246115
Driftsinntekter170246115
Driftskostnader9894100
Driftsresultat7215215
Netto finans27995672
Resultat før skatt350247686
Skattekostnad234412
Årsresultat327203675
Balanse
Anleggsmidler210167122
Omløpsmidler318580726
Bankinnskudd og kontanter293518583
Sum eiendeler528747849
Egenkapital471144149
Langsiktig gjeld000
Kortsiktig gjeld57603700
Sum gjeld57603700
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,540,961,04
Driftsmargin42,2 %61,8 %13,0 %
Egenkapitalandel89,1 %19,3 %17,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet innen IKT, samt investering i aksjer og eiendom og alt som naturlig hører med dette.
Forretningsadresse
Kaptein Oppegaards vei 45C, 1152 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
76 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. juli 2012