Hopp til innhold
velt.no
Meny

Fips AS

Org.nr.
917 787 301
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Risør
Stiftet
29. august 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 090
+91,7 % fra 2024
2023: 1 14020232024: 1 09020242025: 2 0902025
Driftsresultat
3
−96,4 % fra 2024
2023: 6120232024: 8720242025: 32025
Årsresultat
45
−69,9 % fra 2024
2023: 11920232024: 15020242025: 452025
Egenkapital
77
+140,2 % fra 2024
2023: 18220232024: 3220242025: 772025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,08
2024: 0,87
Driftsmargin
0,2 %
2024: 8,0 %
Egenkapitalandel
8,8 %
2024: 4,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 1401 0902 090
Driftsinntekter1 1401 0902 090
Driftskostnader1 0791 0032 087
Driftsresultat61873
Netto finans717841
Resultat før skatt13216544
Skattekostnad1315−1
Årsresultat11915045
Balanse
Anleggsmidler43232910
Omløpsmidler472331874
Bankinnskudd og kontanter347125312
Sum eiendeler904660884
Egenkapital1823277
Langsiktig gjeld2962471
Kortsiktig gjeld426380806
Sum gjeld722627806
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,110,871,08
Driftsmargin5,4 %8,0 %0,2 %
Egenkapitalandel20,1 %4,9 %8,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av tjenester samt investeringer i verdipapirer og andre formuesobjekter.
Virksomhet
Salg av konsulenttjenester innenfor tilpasning og bruk av krypterte lagringsmedia innen offentlig- og privat næringsliv, herunder produkter, løsninger og tilpasning for beskyttelse av sensitive data. Investeringer i verdipapirer og andre formuesobjekter.
Forretningsadresse
Hødnebøveien 213, 4990 Søndeled
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
27. september 2016