Hopp til innhold
velt.no
Meny

Embed AS

Org.nr.
925 272 981
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Trondheim
Stiftet
21. juni 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
fra 0 i 2024
2023: 7520232024: 020242025: 02025
Driftsresultat
−16
−131,0 % fra 2024
2023: 6320232024: −720242025: −162025
Årsresultat
−16
+12,0 % fra 2024
2023: 5120232024: −1820242025: −162025
Egenkapital
89
−14,9 % fra 2024
2023: 12320232024: 10520242025: 892025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
5,06
2024: 55,8
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
25,8 %
2024: 29,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter750–
Driftsinntekter7500
Driftskostnader12716
Driftsresultat63−7−16
Netto finans000
Resultat før skatt63−7−16
Skattekostnad13110
Årsresultat51−18−16
Balanse
Anleggsmidler9310310
Omløpsmidler1174637
Bankinnskudd og kontanter1164637
Sum eiendeler126356347
Egenkapital12310589
Langsiktig gjeld0250250
Kortsiktig gjeld317
Sum gjeld3251257
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad38,255,85,06
Driftsmargin84,6 %––
Egenkapitalandel97,6 %29,5 %25,8 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å investere i andre selskaper, samt å tilby konsulenttjenester innen integrerte datasystemer og informasjonsteknologi, inkludert drift og utvikling av egne og andres digitale løsninger.
Forretningsadresse
Brøsetvegen 34A, 7045 Trondheim
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. juni 2020