Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ucan2 West AS

Org.nr.
882 168 492
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Callsentervirksomhet 82.200
Kommune
Oslo
Nettside
ucan2.no
Stiftet
21. juni 2000
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−17
−155,0 % fra 2024
2023: −1120232024: 3120242025: −172025
Årsresultat
151
+375,2 % fra 2024
2023: −1120232024: 3220242025: 1512025
Egenkapital
479
+46,2 % fra 2024
2023: 29620232024: 32820242025: 4792025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,17
2024: 0,32
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
59,8 %
2024: 51,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader11−3117
Driftsresultat−1131−17
Netto finans01169
Resultat før skatt−1132151
Skattekostnad000
Årsresultat−1132151
Balanse
Anleggsmidler81583583
Omløpsmidler21556219
Bankinnskudd og kontanter19056144
Sum eiendeler296638802
Egenkapital296328479
Langsiktig gjeld0136136
Kortsiktig gjeld–175187
Sum gjeld0311323
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad–0,321,17
Egenkapitalandel100,0 %51,3 %59,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Markedsføre og selge telecomtjenester samt alt som naturlig står i forbindelse med dette, herunder salg av variable varer og tjenester, investeringer og deltakelse i eiendom og andre selskaper.
Forretningsadresse
Holmenveien 20, 0374 Oslo
Postadresse
Postboks 153 Vinderen, 0319 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
14. juli 2000