Hopp til innhold
velt.no
Meny

Tran Gia AS

Org.nr.
923 319 972
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Drift av restauranter 56.110
Kommune
Oslo
Stiftet
3. juli 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 983
+86,7 % fra 2024
2023: 1 30920232024: 1 59820242025: 2 9832025
Driftsresultat
194
−18,6 % fra 2024
2023: 8420232024: 23820242025: 1942025
Årsresultat
96
−46,7 % fra 2024
2023: 6420232024: 18020242025: 962025
Egenkapital
456
+26,6 % fra 2024
2023: 18020232024: 36020242025: 4562025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,09
2024: 6,63
Driftsmargin
6,5 %
2024: 14,9 %
Egenkapitalandel
48,3 %
2024: 61,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 3091 5982 983
Driftsinntekter1 3091 5982 983
Driftskostnader1 2251 3592 789
Driftsresultat84238194
Netto finans0−6−48
Resultat før skatt84232146
Skattekostnad215250
Årsresultat6418096
Balanse
Anleggsmidler11476509
Omløpsmidler224504433
Bankinnskudd og kontanter224287179
Sum eiendeler338581943
Egenkapital180360456
Langsiktig gjeld0145381
Kortsiktig gjeld15876106
Sum gjeld158221487
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,426,634,09
Driftsmargin6,4 %14,9 %6,5 %
Egenkapitalandel53,2 %61,9 %48,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
5
ansatte
Endring siste 12 måneder
−1 (−17 %)
fra 6 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20256
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20265
april 20261–4
mai 20265
juni 20266
juli 20266
august 20267
september 20265
oktober 20265

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20265
september 20265
august 20267
juli 20266
juni 20266
mai 20265
april 20261–4
mars 20265
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20256

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Produsere og salg av ferdigmat fra mobile restauranter og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, samt kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Virksomhet
Produsere og selge ferdigmat fra mobile restauranter og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, samt kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Forretningsadresse
Selma Ellefsens vei 6, 0581 Oslo
Postadresse
Sinsenveien 49B, 0585 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
5
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. september 2019