Hopp til innhold
velt.no
Meny

Tigerkjeks AS

Org.nr.
927 397 234
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
8. juni 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
fra 0 i 2024
2023: 48820232024: 020242025: 02025
Driftsresultat
−5
−20,8 % fra 2024
2023: 48620232024: −520242025: −52025
Årsresultat
−5
+19,9 % fra 2024
2023: 38720232024: −720242025: −52025
Egenkapital
367
−1,5 % fra 2024
2023: 37920232024: 37220242025: 3672025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
100,0 %
2024: 52,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter4880–
Driftsinntekter48800
Driftskostnader155
Driftsresultat486−5−5
Netto finans−1−20
Resultat før skatt485−7−5
Skattekostnad9800
Årsresultat387−7−5
Balanse
Anleggsmidler328328328
Omløpsmidler48638139
Bankinnskudd og kontanter48638139
Sum eiendeler814709367
Egenkapital379372367
Langsiktig gjeld3373370
Kortsiktig gjeld9800
Sum gjeld4353370
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,94––
Driftsmargin99,7 %––
Egenkapitalandel46,5 %52,5 %100,0 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utvikling av investeringsprosjekter og investering i verdipapirer.
Virksomhet
Investeringsselskaper og lignende lukket for allmennheten.
Forretningsadresse
Amund Hellands vei 10, 1166 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. juli 2021