Hopp til innhold
velt.no
Meny

Stradec International AS

Org.nr.
874 416 762
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
23. mars 1995
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
52
−91,0 % fra 2024
2023: 39320232024: 57820242025: 522025
Driftsresultat
2
−99,7 % fra 2024
2023: 31620232024: 47520242025: 22025
Årsresultat
94
−79,7 % fra 2024
2023: 28020232024: 46020242025: 942025
Egenkapital
2 376
−4,3 % fra 2024
2023: 2 22220232024: 2 48320242025: 2 3762025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
11,0
2024: 8,62
Driftsmargin
2,9 %
2024: 82,0 %
Egenkapitalandel
90,9 %
2024: 88,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter39357852
Driftsinntekter39357852
Driftskostnader7710450
Driftsresultat3164752
Netto finans80115119
Resultat før skatt396589120
Skattekostnad11512926
Årsresultat28046094
Balanse
Anleggsmidler00–
Omløpsmidler2 5882 8092 615
Bankinnskudd og kontanter2 4482 7992 615
Sum eiendeler2 5882 8092 615
Egenkapital2 2222 4832 376
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld366326239
Sum gjeld366326239
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,088,6211,0
Driftsmargin80,4 %82,0 %2,9 %
Egenkapitalandel85,9 %88,4 %90,9 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Handel, produksjon, tjenesteyting og hva dermed står i forbindelse, samt deltagelse i andre selskaper med kapital, garantistillelser eller på annen måte.
Forretningsadresse
Lille Frogner allé 2B, 0263 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
250 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
26. april 1995