Hopp til innhold
velt.no
Meny

Steingarden AS

Org.nr.
820 469 402
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Klepp
Stiftet
14. februar 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
180
−21,7 % fra 2024
2023: 12220232024: 23020242025: 1802025
Driftsresultat
21
−78,8 % fra 2024
2023: 1820232024: 10120242025: 212025
Årsresultat
263
+45,7 % fra 2024
2023: 43020232024: 18020242025: 2632025
Egenkapital
4 560
+59,0 % fra 2024
2023: 2 68720232024: 2 86820242025: 4 5602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
36,0
2024: 18,1
Driftsmargin
11,9 %
2024: 43,8 %
Egenkapitalandel
77,9 %
2024: 72,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter122230180
Driftsinntekter122230180
Driftskostnader104129159
Driftsresultat1810121
Netto finans41391241
Resultat før skatt431192263
Skattekostnad1120
Årsresultat430180263
Balanse
Anleggsmidler3 2532 9694 904
Omløpsmidler616966951
Bankinnskudd og kontanter173497265
Sum eiendeler3 8703 9355 854
Egenkapital2 6872 8684 560
Langsiktig gjeld1 1551 0141 268
Kortsiktig gjeld275426
Sum gjeld1 1821 0681 294
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad22,818,136,0
Driftsmargin15,0 %43,8 %11,9 %
Egenkapitalandel69,5 %72,9 %77,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Bedriftsrådgivning samt det som naturlig står i forbindelse med dette herunder investering og deltagelse i andre selskap.
Virksomhet
Bedriftsrådgivning.
Forretningsadresse
Gabriel Edlands veg 93, 4353 Klepp Stasjon
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
60 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
21. februar 2018