Hopp til innhold
velt.no
Meny

Steinbit AS

Org.nr.
980 037 010
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bærum
Stiftet
15. juli 1998
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
275
−68,6 % fra 2024
2023: 56620232024: 87620242025: 2752025
Driftsresultat
158
−79,3 % fra 2024
2023: 46520232024: 76020242025: 1582025
Årsresultat
742
−11,7 % fra 2024
2023: 52720232024: 84020242025: 7422025
Egenkapital
1 783
+15,7 % fra 2024
2023: 1 05020232024: 1 54020242025: 1 7832025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
87,0
2024: 5,91
Driftsmargin
57,3 %
2024: 86,7 %
Egenkapitalandel
99,0 %
2024: 85,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter566876275
Driftsinntekter566876275
Driftskostnader101116117
Driftsresultat465760158
Netto finans6281585
Resultat før skatt527840742
Skattekostnad000
Årsresultat527840742
Balanse
Anleggsmidler300300301
Omløpsmidler7551 4931 499
Bankinnskudd og kontanter7401 4921 455
Sum eiendeler1 0551 7931 800
Egenkapital1 0501 5401 783
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld425317
Sum gjeld425317
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1685,9187,0
Driftsmargin82,2 %86,7 %57,3 %
Egenkapitalandel99,6 %85,9 %99,0 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tjenesteytende virksomhet, handelsvirksomhet og kapitalforvaltning.
Virksomhet
Investering i aksjer og verdipapirer. Konsulenttjenester innen IT. Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Forretningsadresse
Kalkbrennerveien 16B, 1362 Hosle
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
500 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
27. august 1998