Hopp til innhold
velt.no
Meny

Squarepeg AS

Org.nr.
919 781 157
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
11. oktober 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
137
+3,1 % fra 2024
2023: 19820232024: 13320242025: 1372025
Driftsresultat
47
+769,6 % fra 2024
2023: −20420232024: −720242025: 472025
Årsresultat
46
+336,9 % fra 2024
2023: −20420232024: −2020242025: 462025
Egenkapital
110
+73,0 % fra 2024
2023: 8320232024: 6320242025: 1102025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,58
2024: 5,24
Driftsmargin
33,9 %
2024: −5,2 %
Egenkapitalandel
34,7 %
2024: 35,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter198133137
Driftsinntekter198133137
Driftskostnader40214091
Driftsresultat−204−747
Netto finans000
Resultat før skatt−204−746
Skattekostnad0130
Årsresultat−204−2046
Balanse
Anleggsmidler0131241
Omløpsmidler2124776
Bankinnskudd og kontanter1291340
Sum eiendeler212177316
Egenkapital8363110
Langsiktig gjeld55105190
Kortsiktig gjeld74917
Sum gjeld129114207
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,865,244,58
Driftsmargin–−5,2 %33,9 %
Egenkapitalandel39,1 %35,7 %34,7 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salgs- og markedsaktivitet innen digital annonsering, samt utvikling og drift av netthandel. Selskapet kan delta i andre selskaper.
Forretningsadresse
Tordenskiolds gate 2, 0160 Oslo
Postadresse
Toftes gate 11A, 0556 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
24. oktober 2017