Hopp til innhold
velt.no
Meny

Småstølane AS

Org.nr.
913 441 982
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
20. februar 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
40
−91,8 % fra 2024
2023: 59320232024: 49020242025: 402025
Driftsresultat
−65
−120,3 % fra 2024
2023: 23920232024: 32020242025: −652025
Årsresultat
−472
−435,8 % fra 2024
2023: −48220232024: 14120242025: −4722025
Egenkapital
48
−90,8 % fra 2024
2023: 37920232024: 52020242025: 482025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,43
2024: 1,30
Driftsmargin
–
2024: 65,3 %
Egenkapitalandel
8,5 %
2024: 52,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter59349040
Driftsinntekter59349040
Driftskostnader354170105
Driftsresultat239320−65
Netto finans−624−117−407
Resultat før skatt−385203−472
Skattekostnad97630
Årsresultat−482141−472
Balanse
Anleggsmidler418506465
Omløpsmidler49447693
Bankinnskudd og kontanter1011810
Sum eiendeler913982558
Egenkapital37952048
Langsiktig gjeld32495296
Kortsiktig gjeld209368214
Sum gjeld534463510
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,361,300,43
Driftsmargin40,3 %65,3 %–
Egenkapitalandel41,5 %52,9 %8,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer, eiendom samt konsulentvirksomhet innenfor fornybar energi. miljøteknologi og bioteknologi.
Virksomhet
Invetsering i fast eiendom og verdipapirer samt konsulentvirksomhet.
Forretningsadresse
c/o Sissel Markhus, Bakkeveien 19, 0281 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. april 2014