Hopp til innhold
velt.no
Meny

Siving RBT AS

Org.nr.
913 159 470
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Volda
Nettside
rbt.no
Stiftet
1. januar 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
387
−21,3 % fra 2024
2023: 31520232024: 49220242025: 3872025
Driftsresultat
79
−44,1 % fra 2024
2023: 6120232024: 14220242025: 792025
Årsresultat
115
−41,7 % fra 2024
2023: 11520232024: 19820242025: 1152025
Egenkapital
2 164
+5,6 % fra 2024
2023: 1 85120232024: 2 04920242025: 2 1642025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
8,28
2024: 5,76
Driftsmargin
20,5 %
2024: 28,8 %
Egenkapitalandel
91,5 %
2024: 87,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter315492387
Driftsinntekter315492387
Driftskostnader254350308
Driftsresultat6114279
Netto finans7510269
Resultat før skatt137244148
Skattekostnad214633
Årsresultat115198115
Balanse
Anleggsmidler705700700
Omløpsmidler1 2881 6321 666
Bankinnskudd og kontanter1 0631 3381 657
Sum eiendeler1 9932 3322 366
Egenkapital1 8512 0492 164
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld142283201
Sum gjeld142283201
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad9,065,768,28
Driftsmargin19,5 %28,8 %20,5 %
Egenkapitalandel92,9 %87,9 %91,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Nettside

  • rbt.noOppgitt i Enhetsregisteret

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drift og utvikling av datasystemer, ingeniørtjenester, rådgivning, prosjektledelse og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Drift og utvikling av datasystemer, ingeniørtjenester, rådgivning, prosjektledelse.
Forretningsadresse
Seljesetvegen 101, 6763 Hornindal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. februar 2014