Hopp til innhold
velt.no
Meny

Siljan Bygg AS

Org.nr.
828 490 192
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
26. november 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2024

Driftsinntekter
5 763
−17,4 % fra 2023
2022: 1 06520222023: 6 97520232024: 5 7632024
Driftsresultat
116
−48,9 % fra 2023
2022: −7020222023: 22620232024: 1162024
Årsresultat
48
−74,7 % fra 2023
2022: −7020222023: 19020232024: 482024
Egenkapital
201
+67,4 % fra 2023
2022: 10620222023: 12020232024: 2012024

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2024

Likviditetsgrad
3,13
2023: 1,40
Driftsmargin
2,0 %
2023: 3,2 %
Egenkapitalandel
25,4 %
2023: 18,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2022–2024)
Årsregnskap for selskapet 2022–2024. Beløp i 1 000 kr
Post202220232024
Resultat
Salgsinntekter1 0646 9755 698
Driftsinntekter1 0656 9755 763
Driftskostnader1 1346 7495 647
Driftsresultat−70226116
Netto finans−1−41
Resultat før skatt−70222116
Skattekostnad03268
Årsresultat−7019048
Balanse
Anleggsmidler2712679
Omløpsmidler100524714
Bankinnskudd og kontanter100351160
Sum eiendeler127650793
Egenkapital106120201
Langsiktig gjeld0154396
Kortsiktig gjeld173375228
Sum gjeld173530624
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,581,403,13
Driftsmargin−6,6 %3,2 %2,0 %
Egenkapitalandel83,4 %18,5 %25,4 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 2026ingen
mai 2026ingen
juni 2026ingen
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 2026ingen
mai 2026ingen
april 2026ingen
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge tjenester og varer innen byggebransjen og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Virksomhet
Selge tradisjonelle håndverktjenester innen for tømrer faget i det private markedet.
Forretningsadresse
Frimanns gate 18A, 0165 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. januar 2022