Hopp til innhold
velt.no
Meny

Scar Holding AS

Org.nr.
930 677 671
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
14. desember 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
−100,0 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 68720242025: 02025
Driftsresultat
−64
−111,3 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 56720242025: −642025
Årsresultat
−54
−115,3 % fra 2024
2023: 020232024: 35220242025: −542025
Egenkapital
428
+13,5 % fra 2024
2023: 2420232024: 37720242025: 4282025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
2024: 5,45
Driftsmargin
–
2024: 82,7 %
Egenkapitalandel
63,4 %
2024: 48,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter–6870
Driftsinntekter–6870
Driftskostnader–11964
Driftsresultat–567−64
Netto finans–−11713
Resultat før skatt0450−52
Skattekostnad–983
Årsresultat0352−54
Balanse
Anleggsmidler0247247
Omløpsmidler24533428
Bankinnskudd og kontanter2439767
Sum eiendeler24779674
Egenkapital24377428
Langsiktig gjeld0305247
Kortsiktig gjeld–980
Sum gjeld0402247
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad–5,45–
Driftsmargin–82,7 %–
Egenkapitalandel100,0 %48,4 %63,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Forretningsadresse
Wilhelms gate 3, 0168 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. januar 2023