Hopp til innhold
velt.no
Meny

Sanden Studio AS

Org.nr.
813 220 792
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
1. januar 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
663
−25,5 % fra 2024
2023: 71920232024: 88920242025: 6632025
Driftsresultat
−28
−181,4 % fra 2024
2023: 7120232024: 3420242025: −282025
Årsresultat
−28
−181,4 % fra 2024
2023: 7120232024: 3420242025: −282025
Egenkapital
223
−11,0 % fra 2024
2023: 21720232024: 25120242025: 2232025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,31
2024: 2,83
Driftsmargin
−4,2 %
2024: 3,8 %
Egenkapitalandel
62,2 %
2024: 62,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter719889663
Driftsinntekter719889663
Driftskostnader648856690
Driftsresultat7134−28
Resultat før skatt7134−28
Skattekostnad000
Årsresultat7134−28
Balanse
Anleggsmidler16711976
Omløpsmidler217281283
Bankinnskudd og kontanter182277236
Sum eiendeler384400359
Egenkapital217251223
Langsiktig gjeld1005050
Kortsiktig gjeld679986
Sum gjeld167149136
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,232,833,31
Driftsmargin9,9 %3,8 %−4,2 %
Egenkapitalandel56,5 %62,7 %62,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Studiovirksomhet, utleie av utstyr og utleie av kreativt og teknisk personell for lyd/mediavirksomhet.Selskapet skal også utvikle og produsere egne musikkprosjekter og være leverandør av innspillinger og prosjekter til musikk- og mediabransjen, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Virksomhet
Drift av lydstudio.
Forretningsadresse
Søm terrasse 5, 4637 Kristiansand S
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
255 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. februar 2014