Hopp til innhold
velt.no
Meny

Sameiet Munkedamsveien 84 B

Org.nr.
983 548 776
Organisasjonsform
Eierseksjonssameie
Kommune
Oslo
Nettside
phmgroup.no
Stiftet
21. desember 1992
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 084
+1,6 % fra 2024
2023: 1 07620232024: 1 06720242025: 1 0842025
Driftsresultat
141
−1,9 % fra 2024
2023: 17620232024: 14420242025: 1412025
Årsresultat
149
+6,4 % fra 2024
2023: 16320232024: 14020242025: 1492025
Egenkapital
372
+66,7 % fra 2024
2023: 8320232024: 22320242025: 3722025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,41
2024: 4,77
Driftsmargin
13,0 %
2024: 13,5 %
Egenkapitalandel
70,7 %
2024: 51,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter772865911
Driftsinntekter1 0761 0671 084
Driftskostnader900923943
Driftsresultat176144141
Netto finans134−7
Resultat før skatt000
Årsresultat163140149
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler487430526
Bankinnskudd og kontanter302315400
Sum eiendeler487430526
Egenkapital83223372
Langsiktig gjeld1771170
Kortsiktig gjeld22790154
Sum gjeld404207154
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,154,773,41
Driftsmargin16,4 %13,5 %13,0 %
Egenkapitalandel17,1 %51,9 %70,7 %

Roller

Forretningsfører
Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Revisor
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Virksomhet
Ivareta sameienes fellesinteresser og administrasjon av eiendommen med fellesanlegg av enhver art.
Forretningsadresse
Munkedamsveien 84B, 0270 Oslo
Postadresse
c/o PHM Forvaltning AS, Gamle Drammensvei 40, 1369 Stabekk
Telefon
67 81 88 00
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Ikke registrert
Registrert i Enhetsregisteret
14. august 2001