Hopp til innhold
velt.no
Meny

Rochs Industrier AS

Org.nr.
999 328 563
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ålesund
Stiftet
3. desember 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
11
fra 0 i 2024
2023: 2820232024: 020242025: 112025
Driftsresultat
−7
+84,7 % fra 2024
2023: −2920232024: −4820242025: −72025
Årsresultat
−7
+84,7 % fra 2024
2023: −2920232024: −4820242025: −72025
Egenkapital
144
−4,9 % fra 2024
2023: 19920232024: 15120242025: 1442025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
−67,5 %
Egenkapitalandel
49,8 %
2024: 51,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter28011
Driftsinntekter28011
Driftskostnader574818
Driftsresultat−29−48−7
Netto finans––0
Resultat før skatt−29−48−7
Årsresultat−29−48−7
Balanse
Anleggsmidler143139139
Omløpsmidler208157150
Bankinnskudd og kontanter147130135
Sum eiendeler351296289
Egenkapital199151144
Langsiktig gjeld145145145
Kortsiktig gjeld7–0
Sum gjeld152145145
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad29,7––
Driftsmargin––−67,5 %
Egenkapitalandel56,7 %51,0 %49,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (3)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Fremstilling, salg av vinsjer og el-skap og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Virksomhet
Fremstilling, salg av vinsjer og el-skap.
Forretningsadresse
Storfjordvegen 412, 6240 Ørskog
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
600 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. januar 2013