Hopp til innhold
velt.no
Meny

Road Solutions AS

Org.nr.
991 324 240
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Trondheim
Stiftet
21. mai 2007
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
496
+47,3 % fra 2024
2023: 33620232024: 33720242025: 4962025
Driftsresultat
356
+68,5 % fra 2024
2023: 20120232024: 21120242025: 3562025
Årsresultat
405
+106,4 % fra 2024
2023: 17520232024: 19620242025: 4052025
Egenkapital
1 805
+28,9 % fra 2024
2023: 1 20320232024: 1 40020242025: 1 8052025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
9,96
2024: 11,3
Driftsmargin
71,8 %
2024: 62,7 %
Egenkapitalandel
89,9 %
2024: 91,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter336337496
Driftsinntekter336337496
Driftskostnader135126140
Driftsresultat201211356
Netto finans2340137
Resultat før skatt224251493
Skattekostnad495589
Årsresultat175196405
Balanse
Anleggsmidler43246
Omløpsmidler1 2751 5092 001
Bankinnskudd og kontanter1 2741 507683
Sum eiendeler1 3181 5342 007
Egenkapital1 2031 4001 805
Langsiktig gjeld20–
Kortsiktig gjeld112134201
Sum gjeld114134202
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad11,411,39,96
Driftsmargin59,8 %62,7 %71,8 %
Egenkapitalandel91,3 %91,3 %89,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg/utvikling av programvare vedrørende samferdsel til operatører i entreprenørbransjen og offentlige etater.
Forretningsadresse
Bromstadekra 52, 7046 Trondheim
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. juni 2007