Hopp til innhold
velt.no
Meny

Selskapet er under avvikling

Avvikling registrert 18. august 2026.

Pse AS

Org.nr.
918 314 032
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
6. desember 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
Driftsresultat
−8
+42,4 % fra 2024
2023: −1620232024: −1320242025: −82025
Årsresultat
37
+375,4 % fra 2024
2023: −2520232024: −1320242025: 372025
Egenkapital
218
−59,5 % fra 2024
2023: 55220232024: 53820242025: 2182025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,69
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
27,3 %
2024: 83,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter––0
Driftskostnader16138
Driftsresultat−16−13−8
Netto finans−9044
Resultat før skatt−25−1337
Årsresultat−25−1337
Balanse
Anleggsmidler632624405
Omløpsmidler2722396
Bankinnskudd og kontanter2722396
Sum eiendeler659646801
Egenkapital552538218
Langsiktig gjeld1081088
Kortsiktig gjeld––575
Sum gjeld108108582
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad––0,69
Egenkapitalandel83,7 %83,4 %27,3 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering og handel med verdipapir med selskaper innen design, urban utvikling og forretningsutvikling, samt eierskap i andre selskap. Og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Holdingselskap for bedrifter som bedriver aktiviteter innen lysdesign, design og urban utvikling.
Forretningsadresse
Sigurd Hoels vei 96, 0655 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. januar 2017