Hopp til innhold
velt.no
Meny

Pop Bumper AS

Org.nr.
815 898 192
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Trondheim
Stiftet
20. august 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
466
+32,3 % fra 2024
2023: 22820232024: 35220242025: 4662025
Driftsresultat
232
+44,9 % fra 2024
2023: 1420232024: 16020242025: 2322025
Årsresultat
182
+44,3 % fra 2024
2023: 1320232024: 12620242025: 1822025
Egenkapital
524
+54,8 % fra 2024
2023: 21320232024: 33920242025: 5242025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,11
2024: 1,73
Driftsmargin
49,9 %
2024: 45,5 %
Egenkapitalandel
82,5 %
2024: 63,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter228352466
Driftsinntekter228352466
Driftskostnader214192233
Driftsresultat14160232
Netto finans−10−2
Resultat før skatt13160230
Skattekostnad–3448
Årsresultat13126182
Balanse
Anleggsmidler435368512
Omløpsmidler190169124
Bankinnskudd og kontanter14813988
Sum eiendeler625536636
Egenkapital213339524
Langsiktig gjeld1901000
Kortsiktig gjeld22298112
Sum gjeld412198112
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,861,731,11
Driftsmargin5,9 %45,5 %49,9 %
Egenkapitalandel34,0 %63,2 %82,5 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Levere tjenester innen utplassering av flipperspill og andre underholdingsautomater, og andre tjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Underholdning: Utplassering/drift av flipperspill.
Forretningsadresse
Lundhøgda 40, 7089 Heimdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
10. september 2015