Hopp til innhold
velt.no
Meny

Optimal Solutions AS

Org.nr.
930 282 715
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Klepp
Stiftet
14. oktober 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
2023: 5220232024: 4520242025: ikke oppgitt2025
Driftsresultat
−31
−216,6 % fra 2024
2023: 3720232024: 2720242025: −312025
Årsresultat
2
−95,9 % fra 2024
2023: 3020232024: 5420242025: 22025
Egenkapital
129
+1,7 % fra 2024
2023: 7320232024: 12720242025: 1292025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
10,5
2024: 13,8
Driftsmargin
–
2024: 60,3 %
Egenkapitalandel
26,5 %
2024: 26,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter52450
Driftsinntekter5245–
Driftskostnader151831
Driftsresultat3727−31
Netto finans–3334
Resultat før skatt37602
Skattekostnad660
Årsresultat30542
Balanse
Anleggsmidler335369402
Omløpsmidler10511785
Bankinnskudd og kontanter10211785
Sum eiendeler440485487
Egenkapital73127129
Langsiktig gjeld350350350
Kortsiktig gjeld1788
Sum gjeld367358358
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad6,2113,810,5
Driftsmargin70,7 %60,3 %–
Egenkapitalandel16,6 %26,2 %26,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer og eiendom, samt deltakelse i andre selskap. Selskapet skal også drive konsulentarbeid, samt å utføre tjenester i denne forbindelse.
Forretningsadresse
Krossvegen 14A, 4351 Kleppe
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
50 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
22. november 2022