Hopp til innhold
velt.no
Meny

Nordbø Software AS

Org.nr.
996 313 417
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Nissedal
Stiftet
10. desember 2010
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
200
−50,3 % fra 2024
2023: 43320232024: 40320242025: 2002025
Driftsresultat
12
−95,2 % fra 2024
2023: 27720232024: 24720242025: 122025
Årsresultat
243
−24,4 % fra 2024
2023: 30120232024: 32120242025: 2432025
Egenkapital
5 873
+4,3 % fra 2024
2023: 5 30820232024: 5 63020242025: 5 8732025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
41,7
2024: 21,9
Driftsmargin
5,9 %
2024: 61,3 %
Egenkapitalandel
97,6 %
2024: 96,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter433400200
Driftsinntekter433403200
Driftskostnader156156189
Driftsresultat27724712
Netto finans102164300
Resultat før skatt379411312
Skattekostnad789069
Årsresultat301321243
Balanse
Anleggsmidler5671 73535
Omløpsmidler4 8734 0815 982
Bankinnskudd og kontanter4 8734 0814 682
Sum eiendeler5 4405 8166 017
Egenkapital5 3085 6305 873
Langsiktig gjeld001
Kortsiktig gjeld131186143
Sum gjeld131186144
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad37,121,941,7
Driftsmargin64,0 %61,3 %5,9 %
Egenkapitalandel97,6 %96,8 %97,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utvikling og drift av software og konsulenttenester knytt til softwareutvikling og drift, samt deltaking i selskap med liknande føremål.
Virksomhet
Utvikling og drift innan IT- sektor.
Forretningsadresse
Nordbygdvegen 130, 3854 Nissedal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
29. desember 2010