Hopp til innhold
velt.no
Meny

NCCT AS

Org.nr.
928 146 952
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Klepp
Stiftet
4. november 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
355
−38,6 % fra 2024
2023: 9420232024: 57820242025: 3552025
Driftsresultat
43
−56,4 % fra 2024
2023: 020232024: 9920242025: 432025
Årsresultat
23
−71,2 % fra 2024
2023: 020232024: 8220242025: 232025
Egenkapital
143
+19,6 % fra 2024
2023: 3820232024: 12020242025: 1432025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,61
2024: 5,21
Driftsmargin
12,2 %
2024: 17,2 %
Egenkapitalandel
45,4 %
2024: 25,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter94578355
Driftsinntekter94578355
Driftskostnader94479312
Driftsresultat09943
Netto finans02−3
Resultat før skatt010141
Skattekostnad–2017
Årsresultat08223
Balanse
Anleggsmidler0247209
Omløpsmidler74218107
Bankinnskudd og kontanter74193104
Sum eiendeler74465316
Egenkapital38120143
Langsiktig gjeld0303106
Kortsiktig gjeld354267
Sum gjeld35345172
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,095,211,61
Driftsmargin0,1 %17,2 %12,2 %
Egenkapitalandel52,1 %25,8 %45,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utleie av fast eiendom, frisør og velvære, konsulenttjenester, og kjøp salg av varer, investering i aksjer.
Virksomhet
Utleie av fast eiendom, frisør og velvære, konsulenttjenester, kjøp salg av varer.
Forretningsadresse
Grødelandsvegen 332, 4343 Orre
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
50 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. november 2021