Hopp til innhold
velt.no
Meny

NBF Drivstoff AS

Org.nr.
917 288 887
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Namsos
Stiftet
19. mai 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 383
+8,9 % fra 2024
2023: 1 31520232024: 1 27020242025: 1 3832025
Driftsresultat
50
+205,0 % fra 2024
2023: 320232024: −4820242025: 502025
Årsresultat
37
+153,6 % fra 2024
2023: −2120232024: −7020242025: 372025
Egenkapital
117
+47,3 % fra 2024
2023: 14920232024: 7920242025: 1172025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
41,8
2024: 11,5
Driftsmargin
3,7 %
2024: −3,8 %
Egenkapitalandel
13,2 %
2024: 9,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 3151 2701 383
Driftsinntekter1 3151 2701 383
Driftskostnader1 3111 3181 333
Driftsresultat3−4850
Netto finans−24−22−13
Resultat før skatt−21−7037
Årsresultat−21−7037
Balanse
Anleggsmidler517452386
Omløpsmidler379400497
Bankinnskudd og kontanter260231269
Sum eiendeler896851884
Egenkapital14979117
Langsiktig gjeld717737755
Kortsiktig gjeld303512
Sum gjeld746772767
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad12,811,541,8
Driftsmargin0,3 %−3,8 %3,7 %
Egenkapitalandel16,7 %9,3 %13,2 %

Roller

Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Handel med drivstoff, fortrinnsvis til fritidsbåter, og annen virksomhet i tilknytning til dette.
Virksomhet
Salg av drivstoff til båtmotorer.
Forretningsadresse
c/o Namsos Båtforening, Seilmakergata 30, 7802 Namsos
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. juni 2016