Hopp til innhold
velt.no
Meny

Mellomstor AS

Org.nr.
999 533 302
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
3. januar 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 631
+4,4 % fra 2024
2023: 3 10820232024: 2 51920242025: 2 6312025
Driftsresultat
132
+437,7 % fra 2024
2023: −5120232024: −3920242025: 1322025
Årsresultat
78
+232,9 % fra 2024
2023: −6720232024: −5920242025: 782025
Egenkapital
168
+86,4 % fra 2024
2023: 14920232024: 9020242025: 1682025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,05
2024: 2,29
Driftsmargin
5,0 %
2024: −1,6 %
Egenkapitalandel
22,2 %
2024: 13,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter3 0982 5142 631
Driftsinntekter3 1082 5192 631
Driftskostnader3 1592 5582 499
Driftsresultat−51−39132
Netto finans−36−36−32
Resultat før skatt−86−75100
Skattekostnad−19−1722
Årsresultat−67−5978
Balanse
Anleggsmidler739068
Omløpsmidler737564688
Bankinnskudd og kontanter9010343
Sum eiendeler810654756
Egenkapital14990168
Langsiktig gjeld0317253
Kortsiktig gjeld285247335
Sum gjeld662564588
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,592,292,05
Driftsmargin−1,6 %−1,6 %5,0 %
Egenkapitalandel18,4 %13,8 %22,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Handel av interiør og gaveartikler og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Virksomhet
Butikk med interiør og gaveartikler og andre produkter som naturlig hører sammen med dette.
Forretningsadresse
Henrik Wergelands gate 11A, 4612 Kristiansand S
Postadresse
Leireveien 201, 4641 Søgne
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
17. januar 2013