Hopp til innhold
velt.no
Meny

Kty Holding AS

Org.nr.
927 556 685
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
19. juli 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
2023: 29820232024: −120242025: ikke oppgitt2025
Driftsresultat
−19
+67,6 % fra 2024
2023: 28520232024: −6020242025: −192025
Årsresultat
−19
+67,6 % fra 2024
2023: 28520232024: −6020242025: −192025
Egenkapital
183
−9,6 % fra 2024
2023: 26320232024: 20320242025: 1832025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
504
2024: 582
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
53,4 %
2024: 55,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter–0–
Driftsinntekter298−1–
Driftskostnader135919
Driftsresultat285−60−19
Netto finans–00
Resultat før skatt285−60−19
Skattekostnad–0–
Årsresultat285−60−19
Balanse
Anleggsmidler208218218
Omløpsmidler317145125
Bankinnskudd og kontanter3178665
Sum eiendeler525363344
Egenkapital263203183
Langsiktig gjeld160160160
Kortsiktig gjeld10200
Sum gjeld262160160
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,10582504
Driftsmargin95,8 %––
Egenkapitalandel50,1 %55,9 %53,4 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av aksjer samt eierskap i andre selskaper og andre tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Virksomhet
Et personlig holdingselskap som skal brukes for å eie aksjer i andre selskaper.
Forretningsadresse
Ole Vigs gate 16, 0366 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. august 2021