Hopp til innhold
velt.no
Meny

Kocak Transport AS

Org.nr.
830 845 992
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
2. januar 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 398
+6,1 % fra 2024
2023: 1 21120232024: 1 31820242025: 1 3982025
Driftsresultat
145
−6,0 % fra 2024
2023: 12720232024: 15420242025: 1452025
Årsresultat
43
−20,2 % fra 2024
2023: 6620232024: 5320242025: 432025
Egenkapital
194
+26,8 % fra 2024
2023: 10020232024: 15320242025: 1942025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,35
2024: 2,66
Driftsmargin
10,4 %
2024: 11,7 %
Egenkapitalandel
24,0 %
2024: 18,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 2111 3181 398
Driftsinntekter1 2111 3181 398
Driftskostnader1 0841 1641 253
Driftsresultat127154145
Netto finans−42−53−44
Resultat før skatt85102102
Skattekostnad194859
Årsresultat665343
Balanse
Anleggsmidler474332252
Omløpsmidler436481556
Bankinnskudd og kontanter318371210
Sum eiendeler910814808
Egenkapital100153194
Langsiktig gjeld564480377
Kortsiktig gjeld246181237
Sum gjeld810661614
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,772,662,35
Driftsmargin10,5 %11,7 %10,4 %
Egenkapitalandel11,0 %18,8 %24,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøring av gods varer på vei.
Forretningsadresse
Kalbakkveien 17, 0953 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
17. februar 2023