Hopp til innhold
velt.no
Meny

Justvik Kolonial AS

Org.nr.
937 182 201
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
16. september 1985
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
615
+3,7 % fra 2024
2023: 57020232024: 59320242025: 6152025
Driftsresultat
456
+15,5 % fra 2024
2023: 47720232024: 39420242025: 4562025
Årsresultat
574
+8,1 % fra 2024
2023: 57020232024: 53120242025: 5742025
Egenkapital
3 878
+2,0 % fra 2024
2023: 3 77220232024: 3 80320242025: 3 8782025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,05
2024: 4,15
Driftsmargin
74,0 %
2024: 66,5 %
Egenkapitalandel
82,6 %
2024: 83,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter570593615
Driftskostnader93199160
Driftsresultat477394456
Netto finans212244258
Resultat før skatt690639714
Skattekostnad120108139
Årsresultat570531574
Balanse
Anleggsmidler1 7371 7131 689
Omløpsmidler2 8412 8553 007
Bankinnskudd og kontanter2 8102 8552 999
Sum eiendeler4 5784 5674 697
Egenkapital3 7723 8033 878
Langsiktig gjeld7576–
Kortsiktig gjeld731688742
Sum gjeld806764819
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,894,154,05
Driftsmargin83,7 %66,5 %74,0 %
Egenkapitalandel82,4 %83,3 %82,6 %

Roller

Daglig leder
Forretningsfører
Styrets leder
Styremedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å drive handel og hva dermed står i forbindelse herunder deltakelse i andre selskaper.
Forretningsadresse
Lahelle 33, 4631 Kristiansand S
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995