Hopp til innhold
velt.no
Meny

JTG AS

Org.nr.
911 938 030
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Klepp
Stiftet
30. april 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
13
Driftsresultat
6
+186,3 % fra 2024
2023: −520232024: −720242025: 62025
Årsresultat
234
+1 384,2 % fra 2024
2023: 1420232024: 1620242025: 2342025
Egenkapital
560
+71,8 % fra 2024
2023: 31020232024: 32620242025: 5602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
8,80
2024: 2,37
Driftsmargin
45,8 %
Egenkapitalandel
57,7 %
2024: 49,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter––13
Driftsinntekter––13
Driftskostnader577
Driftsresultat−5−76
Netto finans1924233
Resultat før skatt1417238
Skattekostnad–14
Årsresultat1416234
Balanse
Anleggsmidler572612648
Omløpsmidler4051324
Bankinnskudd og kontanter3024248
Sum eiendeler613662972
Egenkapital310326560
Langsiktig gjeld295315375
Kortsiktig gjeld82137
Sum gjeld303336412
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,232,378,80
Driftsmargin––45,8 %
Egenkapitalandel50,6 %49,3 %57,7 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering, kjøp og salg av varer, tjenesteyting og andre tjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Investering: Kjøp og salg av eiendom, utleie av eiendom, kjøp og salg av aksjer. Kjøp og salg av varer i forbindelse med eiendomsdrift. Rådgivning, tjenesteyting og konsulenttjenester innen eiendomsdrift.
Forretningsadresse
Lensmann Carlsens veg 65, 4350 Kleppe
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
14. mai 2013