Hopp til innhold
velt.no
Meny

Jaaa AS

Org.nr.
924 685 190
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
26. januar 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
0
Årsresultat
0
fra 0 i 2024
2023: 020232024: 020242025: 02025
Egenkapital
626
+18,9 % fra 2024
2023: 52620232024: 52620242025: 6262025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
2024: 4,12
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
85,2 %
2024: 82,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader––0
Driftsresultat––0
Resultat før skatt000
Skattekostnad––0
Årsresultat000
Balanse
Anleggsmidler600600600
Omløpsmidler3535134
Bankinnskudd og kontanter3535134
Sum eiendeler635635734
Egenkapital526526626
Langsiktig gjeld100100108
Kortsiktig gjeld88–
Sum gjeld108108108
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,124,12–
Egenkapitalandel82,9 %82,9 %85,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering i næringsvirksomhet, herunder aksjer og andeler.
Virksomhet
Holdingselskap.
Forretningsadresse
Observatorie terrasse 15C, 0270 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
36 500 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. mars 2020