Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ipea AS

Org.nr.
899 001 702
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ålesund
Nettside
ipea.no
Stiftet
8. oktober 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
868
+3,0 % fra 2024
2023: 77620232024: 84320242025: 8682025
Driftsresultat
259
−26,2 % fra 2024
2023: 33120232024: 35120242025: 2592025
Årsresultat
278
−25,0 % fra 2024
2023: 26720232024: 37120242025: 2782025
Egenkapital
1 006
+38,3 % fra 2024
2023: 35620232024: 72820242025: 1 0062025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,56
2024: 2,96
Driftsmargin
29,8 %
2024: 41,7 %
Egenkapitalandel
72,1 %
2024: 66,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter776843868
Driftsinntekter776843868
Driftskostnader445492609
Driftsresultat331351259
Netto finans1210187
Resultat før skatt342452346
Skattekostnad758167
Årsresultat267371278
Balanse
Anleggsmidler101010
Omløpsmidler7611 0831 385
Bankinnskudd og kontanter647262155
Sum eiendeler7711 0931 395
Egenkapital3567281 006
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld415365389
Sum gjeld415365389
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,842,963,56
Driftsmargin42,6 %41,7 %29,8 %
Egenkapitalandel46,2 %66,6 %72,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20265
mai 20265
juni 20265
juli 20265
august 20265
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20265
juli 20265
juni 20265
mai 20265
april 20265
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tjenester, rekruttering, kursvirksomhet og konsulenttjenester.
Virksomhet
Konsulenttjenester rådgivning økonomi.
Forretningsadresse
Langelandsvegen 17, 6010 Ålesund
Postadresse
Dalvegen 39, 6035 Fiskarstrand
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
15. oktober 2012