Hopp til innhold
velt.no
Meny

Infinn AS

Org.nr.
932 089 106
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
25. juli 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
Driftsresultat
−6
−27,5 % fra 2024
2023: −220232024: −520242025: −62025
Årsresultat
101
+2 285,3 % fra 2024
2023: −220232024: −520242025: 1012025
Egenkapital
105
+345,8 % fra 2024
2023: 2820232024: 2420242025: 1052025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
34,5 %
2024: 10,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter––0
Driftskostnader256
Driftsresultat−2−5−6
Netto finans––107
Resultat før skatt−2−5101
Årsresultat−2−5101
Balanse
Anleggsmidler1112010
Omløpsmidler1822305
Bankinnskudd og kontanter1822123
Sum eiendeler128224305
Egenkapital2824105
Langsiktig gjeld100200200
Kortsiktig gjeld––0
Sum gjeld100200200
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Egenkapitalandel22,0 %10,6 %34,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering, kjøp og salg av aksjer og eiendom.
Virksomhet
Holdingselskap. Investering i aksjer og verdipapirer.
Forretningsadresse
c/o Ferdinand Næss Nylund, Parkveien 64, 0254 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. september 2023