Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hystad Prosjekt AS

Org.nr.
952 008 803
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
21. april 1989
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
fra 0 i 2024
2023: 1420232024: 020242025: 02025
Driftsresultat
−19
−3,3 % fra 2024
2023: 1020232024: −1820242025: −192025
Årsresultat
−19
−3,3 % fra 2024
2023: 1020232024: −1820242025: −192025
Egenkapital
362
−4,9 % fra 2024
2023: 39820232024: 38020242025: 3622025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,62
2024: 2,04
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
37,8 %
2024: 39,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter1400
Driftskostnader41819
Driftsresultat10−18−19
Netto finans––0
Resultat før skatt10−18−19
Skattekostnad0––
Årsresultat10−18−19
Balanse
Anleggsmidler778771794
Omløpsmidler114203161
Bankinnskudd og kontanter2511977
Sum eiendeler891973955
Egenkapital398380362
Langsiktig gjeld394494494
Kortsiktig gjeld9999100
Sum gjeld493593594
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,142,041,62
Driftsmargin73,4 %––
Egenkapitalandel44,7 %39,0 %37,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive maritim konsulentvirksomhet - kjøp, salg og drift av eiendommer - salg av markedsføringstjenester og produkter - produksjon av musikk til CD evt. lansering via iTunes og lignende arrangementer som promoterer de produkter som er produsert og/evt. lansert gjennom selskapet - samt ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Forretningsadresse
Tjønnemyra 18, 4640 Søgne
Telefon
53 41 44 25
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
500 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995