Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hooloovoo AS

Org.nr.
928 998 312
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
7. mars 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
180
Driftsresultat
170
+1 786,2 % fra 2024
2023: −920232024: −1020242025: 1702025
Årsresultat
165
+397,0 % fra 2024
2023: −1320232024: 3320242025: 1652025
Egenkapital
209
+379,6 % fra 2024
2023: 1020232024: 4420242025: 2092025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
15,5
Driftsmargin
94,5 %
Egenkapitalandel
27,7 %
2024: 14,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter––180
Driftsinntekter––180
Driftskostnader91010
Driftsresultat−9−10170
Netto finans−44323
Resultat før skatt−1333193
Skattekostnad0027
Årsresultat−1333165
Balanse
Anleggsmidler16570189
Omløpsmidler17222564
Bankinnskudd og kontanter1717256
Sum eiendeler182292753
Egenkapital1044209
Langsiktig gjeld172248508
Kortsiktig gjeld––36
Sum gjeld172248544
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad––15,5
Driftsmargin––94,5 %
Egenkapitalandel5,7 %14,9 %27,7 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eie aksjer i andre selskaper og andre verdipapirer, samt anne virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
Virksomhet
Investering i teknologiselskap, finansielle tjenester innen forsikringsteknologi.
Forretningsadresse
c/o Jeroen van Zeeland, Rundtjernveien 12, 0672 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. april 2022