Hopp til innhold
velt.no
Meny

Harry AS

Org.nr.
925 417 564
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
4. juli 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
Driftsresultat
−31
−102,8 % fra 2024
2023: −1920232024: −1520242025: −312025
Årsresultat
44
+15,8 % fra 2024
2023: 2420232024: 3820242025: 442025
Egenkapital
138
+46,4 % fra 2024
2023: 5620232024: 9420242025: 1382025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
15,6
2024: 16,6
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
33,5 %
2024: 27,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter0–0
Driftsinntekter0–0
Driftskostnader191531
Driftsresultat−19−15−31
Netto finans435374
Resultat før skatt243844
Årsresultat243844
Balanse
Anleggsmidler255255255
Omløpsmidler4383156
Bankinnskudd og kontanter4383156
Sum eiendeler298339411
Egenkapital5694138
Langsiktig gjeld232239263
Kortsiktig gjeld10510
Sum gjeld242244273
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,2816,615,6
Egenkapitalandel18,9 %27,8 %33,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selskapets formål er reklamevirksomhet og det som naturlig står i forbindelse med det. Selskapets formål er også eiendomsutvikling, kjøp, salg og utleie av eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med det.
Forretningsadresse
Munkerudåsen 26A, 1165 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
31. juli 2020