Hopp til innhold
velt.no
Meny

Grannesrock AS

Org.nr.
927 445 980
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Namsos
Stiftet
17. juni 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 272
+27,7 % fra 2024
2023: 1 71120232024: 99620242025: 1 2722025
Driftsresultat
33
−38,7 % fra 2024
2023: 2120232024: 5320242025: 332025
Årsresultat
17
−39,0 % fra 2024
2023: 120232024: 2820242025: 172025
Egenkapital
108
+18,9 % fra 2024
2023: 6220232024: 9020242025: 1082025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,08
2024: 1,22
Driftsmargin
2,6 %
2024: 5,4 %
Egenkapitalandel
18,0 %
2024: 22,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 7119961 272
Driftsinntekter1 7119961 272
Driftskostnader1 6909421 239
Driftsresultat215333
Netto finans−19−18−11
Resultat før skatt23622
Skattekostnad185
Årsresultat12817
Balanse
Anleggsmidler202207162
Omløpsmidler383199436
Bankinnskudd og kontanter17681436
Sum eiendeler585406599
Egenkapital6290108
Langsiktig gjeld21215388
Kortsiktig gjeld310163403
Sum gjeld522316491
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,231,221,08
Driftsmargin1,2 %5,4 %2,6 %
Egenkapitalandel10,7 %22,3 %18,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Produsere og utvikle egen og andres musikk, kjøp og salg av musikkprodukter, promotionvirksomhet, handel og agent virksomhet. Kunstnerisk virksomhet, anskaffelse, drift, salg og utleie av utstyrspark. Herunder deltagelse i lignende selskaper og annet som måtte være forbundet med dette.
Virksomhet
Tjenester tilknyttet underholdningsvirksomhet. Produsere og utvikle egen og andres musikk, kjøp og salg av musikkprodukter. Promotionvirksomhet, handel og agent virksomhet. Kunstnerisk virksomhet, anskaffelse, drift, salg og utleie av utstyrspark. Herunder deltagelse i lignende selskaper og annet som måtte være forbundet med dette.
Forretningsadresse
Stasjonsgata 3, 7800 Namsos
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
21. juli 2021