Hopp til innhold
velt.no
Meny

Garntusta AS

Org.nr.
932 458 462
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Froland
Stiftet
16. oktober 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
667
−7,7 % fra 2024
2023: 6020232024: 72320242025: 6672025
Driftsresultat
100
−36,2 % fra 2024
2023: −2520232024: 15620242025: 1002025
Årsresultat
76
−39,8 % fra 2024
2023: −2520232024: 12720242025: 762025
Egenkapital
478
+19,0 % fra 2024
2023: 27520232024: 40220242025: 4782025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,02
2024: 4,10
Driftsmargin
15,0 %
2024: 21,6 %
Egenkapitalandel
54,2 %
2024: 50,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter60723667
Driftsinntekter60723667
Driftskostnader84566567
Driftsresultat−25156100
Netto finans0−1−2
Resultat før skatt−2515598
Skattekostnad–2922
Årsresultat−2512776
Balanse
Anleggsmidler312518
Omløpsmidler568770863
Bankinnskudd og kontanter107150116
Sum eiendeler599795881
Egenkapital275402478
Langsiktig gjeld200205189
Kortsiktig gjeld124188215
Sum gjeld324393403
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,584,104,02
Driftsmargin−41,3 %21,6 %15,0 %
Egenkapitalandel45,9 %50,5 %54,2 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av garn, garntilbehør, hobby og gaveprodukter.
Virksomhet
Handel med garn og gaver.
Forretningsadresse
Frolandssenteret 3, 4820 Froland
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
15. november 2023