Hopp til innhold
velt.no
Meny

FM Anlegg AS

Org.nr.
922 981 787
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Grunnarbeid 43.120
Kommune
Hol
Stiftet
24. mai 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
473
+23,0 % fra 2024
2023: 40720232024: 38520242025: 4732025
Driftsresultat
44
+249,0 % fra 2024
2023: −5520232024: −2920242025: 442025
Årsresultat
35
+218,9 % fra 2024
2023: −5620232024: −2920242025: 352025
Egenkapital
196
+21,6 % fra 2024
2023: 19120232024: 16120242025: 1962025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,06
2024: 3,11
Driftsmargin
9,2 %
2024: −7,6 %
Egenkapitalandel
42,2 %
2024: 39,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter407385473
Driftsinntekter407385473
Driftskostnader463414430
Driftsresultat−55−2944
Netto finans00−9
Resultat før skatt−56−2935
Årsresultat−56−2935
Balanse
Anleggsmidler844645
Omløpsmidler397363420
Bankinnskudd og kontanter237203260
Sum eiendeler481409465
Egenkapital191161196
Langsiktig gjeld131131131
Kortsiktig gjeld159117137
Sum gjeld290248269
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,503,113,06
Driftsmargin−13,6 %−7,6 %9,2 %
Egenkapitalandel39,6 %39,4 %42,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Bygg og anleggsarbeid og annet som faller inn under dette.
Virksomhet
Drenering, grunnarbeid og bearbeiding av hage/uteområder.
Forretningsadresse
Mogrendvegen 158, 3576 Hol
Postadresse
C/o Fredrik Mikalsen, Mogrendvegen 158, 3576 Hol
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
27. juni 2019