Hopp til innhold
velt.no
Meny

Epal AS

Org.nr.
996 182 177
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
23. oktober 2010
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
262
−73,1 % fra 2024
2023: 80720232024: 97420242025: 2622025
Driftsresultat
30
−95,5 % fra 2024
2023: 50320232024: 66720242025: 302025
Årsresultat
203
−79,3 % fra 2024
2023: 52120232024: 98020242025: 2032025
Egenkapital
5 260
+4,0 % fra 2024
2023: 4 07820232024: 5 05720242025: 5 2602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
92,5
2024: 15,2
Driftsmargin
11,5 %
2024: 68,5 %
Egenkapitalandel
98,9 %
2024: 93,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter5196900
Driftsinntekter807974262
Driftskostnader304307232
Driftsresultat50366730
Netto finans164211231
Resultat før skatt668878261
Skattekostnad147−10258
Årsresultat521980203
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler4 6395 4145 318
Bankinnskudd og kontanter4 6285 4035 314
Sum eiendeler4 6395 4145 318
Egenkapital4 0785 0575 260
Langsiktig gjeld000
Kortsiktig gjeld56135758
Sum gjeld56135758
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad8,2715,292,5
Driftsmargin62,3 %68,5 %11,5 %
Egenkapitalandel87,9 %93,4 %98,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulent-tjenester, produktutvikling, undervisning og opplæring, markedsføring og salg av elektroniske produkter, investering i fast eiendom og virksomhet som måtte stå i forbindelse med dette samt deltagelse i andre selskaper.
Forretningsadresse
Ravnkroken 64E, 1254 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
15. november 2010