Hopp til innhold
velt.no
Meny

Electro-Vakta AS

Org.nr.
943 781 451
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
4. april 1987
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 283
−29,5 % fra 2024
2023: 1 64820232024: 1 82020242025: 1 2832025
Driftsresultat
92
+189,2 % fra 2024
2023: −28820232024: −10420242025: 922025
Årsresultat
53
+152,1 % fra 2024
2023: −24120232024: −10220242025: 532025
Egenkapital
261
+25,7 % fra 2024
2023: 31020232024: 20820242025: 2612025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,04
2024: 1,15
Driftsmargin
7,2 %
2024: −5,7 %
Egenkapitalandel
36,5 %
2024: 23,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 5711 8201 283
Driftsinntekter1 6481 8201 283
Driftskostnader1 9351 9231 191
Driftsresultat−288−10492
Netto finans−20−28−24
Resultat før skatt−308−13168
Skattekostnad−68−2915
Årsresultat−241−10253
Balanse
Anleggsmidler592516396
Omløpsmidler405361320
Bankinnskudd og kontanter349261246
Sum eiendeler997877716
Egenkapital310208261
Langsiktig gjeld410356298
Kortsiktig gjeld276313157
Sum gjeld687669455
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,471,152,04
Driftsmargin−17,5 %−5,7 %7,2 %
Egenkapitalandel31,1 %23,7 %36,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. −2 (−1 til −4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 2026ingen
mai 2026ingen
juni 2026ingen
juli 2026ingen
august 2026ingen
september 2026ingen
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 2026ingen
august 2026ingen
juli 2026ingen
juni 2026ingen
mai 2026ingen
april 2026ingen
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drift av elektrisk installasjonsvirksomhet, deltagelse i andre selskaper og investeringer i aksjer.
Forretningsadresse
Henrik Sørensens vei 27, 1065 Oslo
Telefon
22 72 08 50
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
400 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995