Hopp til innhold
velt.no
Meny

Deku Holding AS

Org.nr.
930 594 768
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
13. desember 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
Driftsresultat
−5
−5,9 % fra 2024
2023: −320232024: −520242025: −52025
Årsresultat
−4
−101,4 % fra 2024
2023: −320232024: 28320242025: −42025
Egenkapital
301
−1,3 % fra 2024
2023: 2120232024: 30520242025: 3012025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
2024: 5,91
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
70,9 %
2024: 55,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter––0
Driftskostnader355
Driftsresultat−3−5−5
Netto finans–2890
Resultat før skatt−3284−5
Skattekostnad–1−1
Årsresultat−3283−4
Balanse
Anleggsmidler398399399
Omløpsmidler2515025
Bankinnskudd og kontanter2515025
Sum eiendeler423549424
Egenkapital21305301
Langsiktig gjeld377219124
Kortsiktig gjeld24250
Sum gjeld402244124
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,015,91–
Egenkapitalandel5,0 %55,5 %70,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eie andeler i andre selskap.
Virksomhet
Investering i verdipapirer.
Forretningsadresse
Eikelundveien 22C, 0588 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. januar 2023