Hopp til innhold
velt.no
Meny

Chakra Agenturer AS

Org.nr.
920 723 462
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
17. mars 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
502
−3,9 % fra 2024
2023: 63520232024: 52220242025: 5022025
Driftsresultat
60
+181,3 % fra 2024
2023: 1620232024: −7420242025: 602025
Årsresultat
44
+169,0 % fra 2024
2023: 420232024: −6320242025: 442025
Egenkapital
397
+12,3 % fra 2024
2023: 41620232024: 35320242025: 3972025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
9,47
2024: 5,08
Driftsmargin
12,0 %
2024: −14,2 %
Egenkapitalandel
79,1 %
2024: 66,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter635522502
Driftsinntekter635522502
Driftskostnader619596442
Driftsresultat16−7460
Netto finans−11−3−8
Resultat før skatt5−7752
Skattekostnad1−149
Årsresultat4−6344
Balanse
Anleggsmidler186149112
Omløpsmidler501386390
Bankinnskudd og kontanter458316326
Sum eiendeler687535501
Egenkapital416353397
Langsiktig gjeld15610663
Kortsiktig gjeld1017641
Sum gjeld271182105
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,975,089,47
Driftsmargin2,5 %−14,2 %12,0 %
Egenkapitalandel60,6 %66,0 %79,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Markedsføring og salg av designprodukter, agenturvirksomhet og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Virksomhet
Agenturhandel innen varekategoriene interiør, klær og tilbehør, kroppspleieprodukter, gaveartikler, papirvarer.
Forretningsadresse
Slemdalsveien 81C, 0373 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
13. april 2018