Hopp til innhold
velt.no
Meny

Bulk Berger IV AS

Org.nr.
812 073 982
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
20. mars 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
375
−20,8 % fra 2024
2023: 42220232024: 47420242025: 3752025
Driftsresultat
187
+38,7 % fra 2024
2023: 22320232024: 13520242025: 1872025
Årsresultat
563
+3,1 % fra 2024
2023: 60220232024: 54620242025: 5632025
Egenkapital
8 035
−0,1 % fra 2024
2023: 8 04520232024: 8 04020242025: 8 0352025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,22
2024: 0,95
Driftsmargin
49,8 %
2024: 28,4 %
Egenkapitalandel
91,6 %
2024: 91,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter422474275
Driftsinntekter422474375
Driftskostnader199339189
Driftsresultat223135187
Netto finans549566535
Resultat før skatt772700722
Skattekostnad170154159
Årsresultat602546563
Balanse
Anleggsmidler8 3048 0777 875
Omløpsmidler520699901
Bankinnskudd og kontanter426459784
Sum eiendeler8 8258 7778 776
Egenkapital8 0458 0408 035
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld779737741
Sum gjeld779737741
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,670,951,22
Driftsmargin52,8 %28,4 %49,8 %
Egenkapitalandel91,2 %91,6 %91,6 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering i og utvikling av fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette, herunder deltakelse i andre foretak med samme virksomhet.
Virksomhet
Selskapets virksomhet er selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeid med andre virksomheter å investere i verdipapirer samt kjøp, salg, utleie og utvikling av fast eiendom.
Forretningsadresse
Karenslyst allé 53, 0279 Oslo
Postadresse
Postboks 1046 Hoff, 0218 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
58 633 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. juni 2013