Hopp til innhold
velt.no
Meny

BP Welding AS

Org.nr.
922 660 883
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Rørleggerarbeid 43.221
Kommune
Skaun
Stiftet
22. mars 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 035
−14,9 % fra 2024
2023: 1 20020232024: 1 21620242025: 1 0352025
Driftsresultat
113
+56,1 % fra 2024
2023: 20720232024: 7220242025: 1132025
Årsresultat
62
+57,6 % fra 2024
2023: 13320232024: 4020242025: 622025
Egenkapital
200
+45,5 % fra 2024
2023: 9820232024: 13720242025: 2002025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,95
2024: 0,67
Driftsmargin
10,9 %
2024: 5,9 %
Egenkapitalandel
30,7 %
2024: 18,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 0901 093932
Driftsinntekter1 2001 2161 035
Driftskostnader9931 144922
Driftsresultat20772113
Netto finans−28−21−33
Resultat før skatt1795180
Skattekostnad461118
Årsresultat1334062
Balanse
Anleggsmidler207462344
Omløpsmidler514302305
Bankinnskudd og kontanter49689180
Sum eiendeler721764649
Egenkapital98137200
Langsiktig gjeld219175128
Kortsiktig gjeld404452322
Sum gjeld623627450
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,270,670,95
Driftsmargin17,2 %5,9 %10,9 %
Egenkapitalandel13,5 %18,0 %30,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rørleggervirksomhet, sveising og reparasjon av biler og andre formål som naturlig faller inn under dette.
Forretningsadresse
Espåshaugen 10, 7350 Buvika
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. mai 2019