Hopp til innhold
velt.no
Meny

Bonnie Eiendom AS

Org.nr.
987 633 336
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Oslo
Stiftet
30. november 2004
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
712
+5,8 % fra 2024
2023: 62020232024: 67320242025: 7122025
Driftsresultat
607
+10,4 % fra 2024
2023: 52320232024: 55020242025: 6072025
Årsresultat
555
+9,6 % fra 2024
2023: 47320232024: 50720242025: 5552025
Egenkapital
7 604
+2,2 % fra 2024
2023: 7 32220232024: 7 43920242025: 7 6042025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,20
2024: 0,26
Driftsmargin
85,3 %
2024: 81,7 %
Egenkapitalandel
92,0 %
2024: 91,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter620673712
Driftskostnader97123105
Driftsresultat523550607
Netto finans83100105
Resultat før skatt606650712
Skattekostnad133143157
Årsresultat473507555
Balanse
Anleggsmidler7 8657 9658 143
Omløpsmidler61167122
Bankinnskudd og kontanter61167122
Sum eiendeler7 9268 1318 265
Egenkapital7 3227 4397 604
Langsiktig gjeld7357–
Kortsiktig gjeld531635613
Sum gjeld604693661
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,110,260,20
Driftsmargin84,4 %81,7 %85,3 %
Egenkapitalandel92,4 %91,5 %92,0 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i fast eiendom og annen virksomhet som naturlig faller inn under slikt formål, samt investeringer i andre selskaper med tilsvarende formål.
Forretningsadresse
Beddingen 20, 0250 Oslo
Postadresse
c/o Ulvestad Holding AS, Postboks 2664 St. Hanshaugen, 0131 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. januar 2005