Hopp til innhold
velt.no
Meny

Selskapet er under avvikling

Avvikling registrert 15. oktober 2026.

Adelheid AS

Org.nr.
828 345 192
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Oslo
Stiftet
30. november 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
Driftsresultat
−8
+20,9 % fra 2024
2023: −320232024: −1020242025: −82025
Årsresultat
66
+55,2 % fra 2024
2023: 3820232024: 4320242025: 662025
Egenkapital
170
+63,8 % fra 2024
2023: 6120232024: 10420242025: 1702025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
46,1 %
2024: 34,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter0–0
Driftsinntekter0–0
Driftskostnader3108
Driftsresultat−3−10−8
Netto finans435374
Resultat før skatt404366
Skattekostnad2––
Årsresultat384366
Balanse
Anleggsmidler193193193
Omløpsmidler67110176
Bankinnskudd og kontanter67110176
Sum eiendeler260303369
Egenkapital61104170
Langsiktig gjeld0199199
Kortsiktig gjeld199––
Sum gjeld199199199
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,34––
Egenkapitalandel23,6 %34,3 %46,1 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Virksomhet
Investere/eie aksjer i andre selskaper.
Forretningsadresse
Syrenveien 12A, 0870 Oslo
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. desember 2021

Historikk

Endringer fra den daglige oppdateringen fra Brønnøysundregistrene.

Endringer i Enhetsregisteret og rollene
EndringFørEtter
16. oktober 2026
Daglig leder fratrådtEirik Mikalsen–
15. oktober 2026
Under avvikling––