Hopp til innhold
velt.no
Meny

Wiens AS

Org.nr.
924 409 134
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Maler- og glassarbeid 43.340
Kommune
Gran
Stiftet
2. januar 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 897
+1,5 % fra 2024
2023: 1 87220232024: 1 86920242025: 1 8972025
Driftsresultat
102
−14,7 % fra 2024
2023: 8320232024: 11920242025: 1022025
Årsresultat
52
−52,9 % fra 2024
2023: 6220232024: 11020242025: 522025
Egenkapital
553
+10,3 % fra 2024
2023: 39220232024: 50120242025: 5532025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,36
2024: 2,59
Driftsmargin
5,4 %
2024: 6,4 %
Egenkapitalandel
65,8 %
2024: 55,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 8721 8691 897
Driftsinntekter1 8721 8691 897
Driftskostnader1 7891 7501 796
Driftsresultat83119102
Netto finans−4−10−3
Resultat før skatt7911099
Skattekostnad17047
Årsresultat6211052
Balanse
Anleggsmidler306242180
Omløpsmidler505664661
Bankinnskudd og kontanter489353555
Sum eiendeler812906841
Egenkapital392501553
Langsiktig gjeld1761488
Kortsiktig gjeld243256280
Sum gjeld420405288
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,082,592,36
Driftsmargin4,4 %6,4 %5,4 %
Egenkapitalandel48,3 %55,3 %65,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge tjenester og varer innen multiservice, håndverkertjenester - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Virksomhet
Håndverkerservice: maling, legge gulvbelegg, sliping, lakking og behandling av gulv, våtrom, samt tapetsering. Maskinfører på tråkkemaskin.
Forretningsadresse
Vienlinna 447, 2750 Gran
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
15. januar 2020